Praca

Fabryka Kopii

Drukarnia Cyfrowa Warszawa
oraz Internetowa Drukarnia Cyfrowa dla Firm

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Fabryka Kopii jest znaną od lat i cenioną drukarnią cyfrową. Mieścimy się w ścisłym centrum Warszawy. Obsługujemy setki firm, instytucji i organizacji w zakresie cyfrowego druku i oprawy zleconych materiałów. Nie jesteśmy wielką korporacją, a raczej niewielką firmą rodzinną z "ludzką twarzą”. Oferujemy ciekawą, bardzo "dynamiczną" pracę, w bardzo konkurencyjnej branży druku (więcej informacji znajdziesz na stronie O nas).

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rosnącą liczbą klientów, poszukujemy osoby na stanowisko pracownika drukarni cyfrowej. Z uwagi na ważną rolę, jaką stanowisko to pełni w naszej działalności, prosimy o zgłoszenia wyłącznie od osób posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz adekwatne umiejętności.

Na oferowanym stanowisku idealny kandydat będzie zajmował się wszystkimi etapami procesu produkcyjnego - od przygotowania plików do druku, poprzez sam druk, aż po etap obróbki i wykończenia wydrukowanych materiałów.

Do dyspozycji pracownika będą postawione nowoczesne cyfrowe maszyny drukujące, urządzenia wielkoformatowe, a także szeroka gama urządzeń introligatorskich. Do zadań pracownika będzie należało także wykonywanie pozostałych czynności, składających się na całościowy proces obsługi zamówień naszych klientów.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagana jest czynna znajomość podstawowych programów komputerowych, zwłaszcza programów graficznych, które są niezwykle istotną i nieodłączną częścią procesu produkcyjnego w nowoczesnej drukarni. Szczególnie reklamowy druk kolorowy wymaga przygotowania i obróbki plików graficznych w różnym zakresie, aż do zaprojektowania całości włącznie. Z tego powodu znajomość programów typu Corel Draw, Pakiet Adobe i podobnych, w tym innych programów pre-printowych (programy do impozycji), będzie zdecydowanym atutem kandydata, a może nawet okazać się atutem decydującym!

Specyfika branży „druku na żądanie” to praca pod dużą presją czasu, dlatego też kolejnym silnym atutem kandydata będzie doskonała organizacja pracy, kreatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole. W sytuacjach okresowych spiętrzeń zamówień naszych klientów, które wymagają od firmy nadzwyczajnego zaangażowania, mile widziana będzie także gotowość do pracy w płatnych nadgodzinach.

Wynagrodzenie - PŁACIMY WIĘCEJ!

Za wydajną pracę z pełnym zaangażowaniem i weryfikowalnymi wynikami, firma nasza gotowa jest zapłacić więcej niż wynosi średnia branżowa na podobnych stanowiskach. Dlatego niezwykle istotne jest także, aby osoby aplikujące przedstawiły w CV i liście motywacyjnym swoje największe osiągnięcia w branży druku cyfrowego i nie tylko, a także udostępniły do weryfikacji referencje z poprzednich miejsc pracy. Na pewno przyda się też lista maszyn drukujących i introligatorskich, na których kandydat pracował lub pracuje.

Stanowisko dostępne jest od zaraz, po przejściu stosownego do złożoności obowiązków szkolenia oraz okresu próbnego.

Nasza drukarnia mieści się w samym sercu stolicy (mapka), z dojazdem każdym środkiem komunikacji, a funkcjonuje w "normalnych godzinach" pon. – pt., godz.: 8:00 - 18:00, bez niedziel, świąt i nocnych zmian.

Zainteresowany? Wyślij CV i list motywacyjny na adres:

system@fabryka-kopii.pl

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Fabryki Kopii i Fabryki Kopii Online

Fabryka Kopii Warszawa - Szybki kontakt

DRUKARNIA FABRYKA KOPII

ul. Roentgena 16/U1

02-781 Warszawa

pon. - pt. | 9:00 - 17:00

22 254 55 55 | 22 254 66 66

882 000 772

info@fabryka-kopii.pl

Nowy adres Fabryki Kopii od 01.01.2023 r.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl